Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
У фіналі Ліги чемпіонів українець Андрій Лунін обійняв легенду з Німеччини

Після фіналу, який став останнім матчем Тоні Крооса на клубному рівні, партнери по команді носили його на руках.

Фото із сайту sport.ua.

І хоч українець не зіграв у вирішальному поєдинку, його чудова гра у попередніх матчах допомогла мадридцям вийти до фіналу і в 15-е здобути Кубок Чемпіонів!

1 червня відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів 2023/24 між командами «Реал» (Мадрид, Іспанія) та «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина). Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «королівського» клубу, хоч у першому таймі більш небезпечно грали німці.

Ліга чемпіонів 2023/2024. Фінал. «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина) – «Реал» (Мадрид, Іспанія) – 0:2 (0:1 – Карвахаль, 74 хв.; 0:2 – Вінісіус, 83).

Відеоогляд матчу – тут.

Стадіон: «Уемблі» (Лондон, Англія). Арбітр: Славко Вінчич (Словенія).

«Реал»: Куртуа — Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді — Камавінга, Вальверде, Кроос (Модрич, 85) — Беллінгем (Хоселу, 85) — Родріго (Мілітао, 90), Вінісіус (Васкес, 90+4).

Особливо трепетний момент для українців у матчі відбувся на 85-ій хвилині, коли відбувалася заміна легендарного німецького півзахисника «вершкових» Тоні Крооса на 38-літнього хорвата Луку Модрича.

Для Крооса це був останній матч на клубному рівні. Після Євро-2024 німець завершить кар’єру.

Після заміни Крооса 25-річний український голкіпер Андрій Лунін, який залишився на заміні, тепло обійняв Тоні.

Фотоскрін із сайту sport.ua.

Незважаючи на пропуск вирішального поєдинку, українець зробив шалений внесок у підсумковий тріумф колективу Карло Анчелотті.

Після завершення зустрічі на церемонії нагородження президент УЄФА Александер Чеферін нагородив Луніна золотою медаллю.

Для Андрія це вже 9-ий титул у складі «Реала» та другий Ліги чемпіонів.