![Як у Луцьку відзначили 85-річний ювілей музичної школи №1](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/jg/qq35q3-zcvpx5hvyefhas3k5m2zs6l27x2m2jg2.jpg)
Музичній школі - 85!
Як у Луцьку відзначили 85-річний ювілей музичної школи №1
Лучани відзначили 85-річчя музичної школи №1 імені Фридерика Шопена гала-концертом в рамках мистецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька»
Учора Луцьку відбувся гала-концерт мистецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька», приуроченого до 85-річчя Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена. Проєкт поставив собі за мету осмислити через музику вже майже століття існування школи, і включав виступи, що відображали б її багату історію. Усі заходи цього мистецького проєкту були благодійними: вдалось зібрати понад 24 тисячі гривень на допомогу Збройним Силам України, інформує міська рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/hx/z4hgjz-0x0-700x467-e5snjlop7hfbcz3ejafgvru7px3rdhxv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/tz/hiotuy-0x0-799x533-3qbimi4ddw436eczghzwnwshdt3qdtzg.jpg)
На гала-концерт завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники обласної влади, а також учні, випускники та вчителі закладу. Організатори підготували надзвичайну програму для поціновувачів музики: виступ духового оркестру, ансамблів бандуристок, віолончелістів, скрипалів, камерного ансамблю та ансамблю «Кобзарик», а також виступи випускників та учнів школи.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/2l/l6l2s4-0x0-799x533-jr56o7q2iakyxuyrnrvgm5dveauie2lm.jpg)
«Для музичної школи 85 років – це величезний відрізок життя. Попри складний період, який переживаємо ми усі, школа ні на день не зупиняла своєї роботи. Її педагоги невтомно працювали для того, щоб діти почувались тут у безпеці, були огорнуті опікою. Ми організували заходи і для тих, хто знайшов прихисток в нашій громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/3i/vjhn4s-0x0-799x533-hilfjhfqcgeudobnr3pghgamlav7m3ic.jpg)
Сьогодні ваша творчість, як не прикро, наповнена нотками суму. Але ми віримо в те, що незабаром святкуватимемо перемогу, а на вулицях Луцька будуть звучати тільки щасливі мелодії, і ми гучним концертом привітаємо усіх військових, які повернуться додому. Дай, Боже, всім натхнення, здоровʼя, а закладу, у якому ми перебуваємо – процвітання», - звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/hy/v6gd3q-0x0-799x533-5rn6ukbkhcdcegy63tntwhrywiwh6hyg.jpg)
Також вона передала привітання від Луцького міського голови Ігоря Поліщука і вручила колективу музичної школи Подяки та Грамоти міської ради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/wr/n3neq5-0x0-799x533-leriwadzta72kb3e34tteioetwyxnwrf.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/sq/ckhljf-0x0-799x533-fm3f6w5mr2ft7g6r5ieymmwufgn4rsqt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/ss/dxmmje-0x0-799x533-zo4tsc3ytwqxcuavgf6reghyqm2jtss5.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)