![Волинські сім'ї стали переможцями на всеукраїнських спортивних змаганнях](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/cz/jkhwds-g3g36hv4xvilg5fniuan5sbmz7mm2czn.jpg)
Так тримати!
Волинські сім'ї стали переможцями на всеукраїнських спортивних змаганнях
У всеукраїнському фестивалі, який щороку традиційно проводить Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», найспортивнішими та найактивнішими визнали одразу дві родини з Луцька
На швидкість, силу, спритність, влучність, координацію і витривалість загалом змагалися 80 команд з усіх областей України.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
Учасники мали якнайшвидше і найвправніше здолати смугу перешкод, де належало зрушити за допомогою линви вантажівку, взяти висоту, щонайдалі закинути диск, зібрати кулі на воді, пройти перегони на візках і синхронно усією родиною якнайдовше виконати вправи зі скакалкою під назвою «хто не скаче, той - москаль».
За підсумками змагань з результатом 6,23 хв срібло здобула команда «Серце Волині» - сім’я Возняків.
«Маємо трьох діток та одного внука. Ми – не професійні спортсмени, а до фестивалю долучилися завдяки старшому сину Захару. У 2016 році здобули перше місце на всеукраїнських змаганнях «Тато мама і я - спортивна сімʼя». А коли підросла найменша донечка Христинка, з минулого року ми знову активні учасники цих сімейних перегонів», - розповідає тато Іван.
Бронзу ж вибороли «Волинські леви». Вадим, Юлія і Злата Демчуки – палкі поборники здорового та активного способу життя. Вперше участь у фестивалі сім’я взяла минулоріч і одразу здобули першість на міських та обласних змаганнях. «Цього року участь була під питанням, через серйозну травму нашого тата. Проте стимул і мотивація донечки не дозволили нам здатися. Ми знову перемогли на міському і обласному етапах і піднялися на третю сходинку на Всеукраїнському», - з гордістю оповіла мама Юлія.
Щиро вітаємо переможців!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/qi/gukvrt-0x0-960x1280-tja5n2fofz6d6alus3rl5jlshwe2kqit.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/kr/tswhbl-undefinedxundefined-undefinedxundefined-wujsom3h6et26zccigcvczk35ph7fkr4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/iv/jmfava-0x0-1280x960-vhsh55zsdsdrr26nw4aftac2zdtitivh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/h3/eh6up4-0x0-1280x960-5v3n2r5bqsbacfcsrd2qnvjx5shxxh3n.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3a/zz7kqu-0x0-1280x960-wlqeaij2ck7geg6lvikbh4bzxdkv53az.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Ковелі відкрили унікальний простір для молоді та підприємців.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)