![На Волині вперше за роки незалежності проходить Чемпіонат України з тенісу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/rz/yjxpss-vb5scpjmxrdkq2gaqiy2oq5pzfwk3rzi.jpg)
85 хлопців і дівчат віком до 16 років з усієї держави завітали до Луцька для участі у турнірі.
Пульс дня
На Волині вперше за роки незалежності проходить Чемпіонат України з тенісу
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко, який відвідав офіційну частину відкриття змагань
«На Волині вперше за роки незалежності проходить Чемпіонат України з тенісу. 85 хлопців і дівчат віком до 16 років з усієї держави завітали до нас для участі у турнірі. Завітав на офіційне відкриття, аби привітати молодь в області, подякувати причетним за організацію, Захисникам та Захисницям за таку можливість у тиловій області, батькам за виховання дітей, а тренерам за гартування молодих спортсменів. Зичу всім гарних, захопливих та чесних ігор!», - зазначив Юрій Погуляйко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/vn/4ec6gx-0x0-2048x1365-bdyuwys7y6ohxflgrbs5e3bcfiqo2vny.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/ea/bb3an4-0x0-2048x1365-wmrr3uw22qi2vvd4vpstnkv2amt42ea2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/zs/uempzi-0x0-2048x1365-a4pbi5bf6gjcsym53jfxz5i6f7s4fzsi.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)