![Відома кінокомпанія знімає фільм про традиційну волинську страву](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/mv/reu4i7-0x584-1125x750-ldqrunfabgmiwyhr4hzauodldfqwomvr.jpg)
Чекаємо виходу повнометражного сюжету про автентичну, традиційну страву і її колорит.
Відома кінокомпанія знімає фільм про традиційну волинську страву
Кінокомпанія «Прайм Сторі Пікчерс» завітала у Смідинську громаду
Знімальна група працює над фільмом про неординарну страву, яка представляє гастрономічну кулінарну нематеріальну спадщину Волині, – «Смідинська капуста».
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Центру культури, дозвілля, спорту та туризму с. Смідин.
У соцмережі поділилися знімками із закулісся знімального дня.
Кінокомпанія «Прайм Сторі Пікчерс» знімає 25-ти серійний документальний серіал «Велике Коло. Україна» спільно з Мегого. Перша частина проєкту «Велике Коло» вже вийшла на Мегого, 1+1, Нетфлікс
Мета проєкту «Велике Коло. Україна»: Зробити документальне дослідження усієї України (кожного регіону) в момент історичної битви за життя.
Задокументувати важливий етап становлення нації та допомогти українцям подолати складний період життя. Показати приклади людей, які здійснили свою мрію і досягли успіху незважаючи на війну. Познайомити глядачів із прикладами того, як деякі українці змогли свій відчай перетворити на рушійну силу. Нагадати велич і красу наших земель.
Автор та ведучий – Артемій Сурін
Чекаємо виходу повнометражного сюжету про автентичну, традиційну страву її колорит, людей та цінності кожного хто готує та куштує цю місцеву родзинку.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/qi/tyencz-0x0-1125x2011-wlc6xgipr4mjwv37hikxclkhaktdrqib.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/uc/db5gms-0x0-1536x2048-4jo5fabhwanse25nnzwgyuzqjtlrbucj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/4a/o47wws-0x0-1152x2048-lpvu4vygyvczuqffzkhthyjy5a6u24ak.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/mv/ks2ikh-0x0-1125x1721-ldqrunfabgmiwyhr4hzauodldfqwomvr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/aj/vgtjoc-0x0-960x1280-jldiivjxk4kcrbffb37jyw2ardnyiajk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ee/vt3b7h-0x0-1536x2048-sgrqafdd5itnctiwwfxefjgcstkmleei.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Світязькі пончики потрапили до переліку нематеріальної спадщини Волині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)