![Захищаючи Україну, загинув волинянин Василь Чуйко](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/s3/t2vz2x-gq3rfx7ljzafkja2szkjsdkc5z46xs33.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Захищаючи Україну, загинув волинянин Василь Чуйко
Рожищенська громада втратила ще одного захисника
Виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Новосілка Перша Покровського району Донецької області, в результаті мінно-вибухової втрати 3 червня 2024 року загинув солдат 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Василь Васильович Чуйко, 1980 року народження.
Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль від цієї невиправної втрати.
Траур за загиблим Героєм триватиме з 6 до 8 червня 2024 року включно.
Протягом цих днів у Рожищенській громаді мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.
Про дату та час поховання захисника України повідомимо пізніше, повідомили в громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/wz/aleyez-0x0-1200x1200-jg25i3p62lxvtgl7ogrj7u34cw4dewzx.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)