![Як на Камінь-Каширщині ліквідовують стихійні сміттєзвалища](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/7m/4guq2j-bjb6ec2kgimo6co6tyrdgfgjqocac7m5.jpg)
На всій території Грудківського округу впорядковані стихійні сміттєзвалища.
Як на Камінь-Каширщині ліквідовують стихійні сміттєзвалища
4 – 5 червня у селах Грудківського старостинського округу працювали над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ
Над цим трудились працівники Центру безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради, повідомили в громаді. Таким чином прибрали сміття у селах Осівці та Ольшани. У Грудках роботи проводилися весною, напередодні Великодня. Тепер на всій території Грудківського округу впорядковані стихійні сміттєзвалища.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/qw/elwuq5-0x0-1200x1600-liz5im3b6uwvxawm6ko6osxi6jmrrqw4.jpg)
«Нагадуємо мешканцям громади про відповідальне поводження з побутовими відходами та просимо не допускати виникнення нових сміттєзвалищ у майбутньому. Бережімо матінку-природу та будьмо принциповими в питаннях охорони довкілля!», - закликали в громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/vl/njigzu-0x0-1200x1600-fjnfq6foanhwtirmftezp4p4lwohivlw.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)