Ярослава Магучіх – чемпіонка Європи! (Відео)

Фото – EPA/UPG.

І маємо ще три бронзові нагороди

В італійському Римі триває чемпіонат Європи 2024 з легкої атлетики.

Увечері 9 червня відбувся фінал у стрибках у висоту серед жінок.

Чемпіонка світу Ярослава Магучіх взяла планку на висоті 2.01 метри та виграла чемпіонат Європи вдруге поспіль! Ця висота – найкращий результат спортсменів України в історії чемпіонатів Європи.

Українка Ірина Геращенко посіла третє місце (1.95 м) та здобула бронзову нагороду. Срібну медаль отримала Ангеліна Топич із Сербії (1.97 м).

ЧЄ-2024 з легкої атлетики. Рим (Італія), 9 червня.

Стрибки у висоту. Жінки. Фінал:

1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.01 м

2. Ангеліна Топич (Сербія) – 1.97 м

3. Ірина Геращенко (Україна) – 1.95 м.

Збірна України має 4 медалі на ЧЄ-2024 (1 золото та 3 бронзи). Раніше Людмила Оляновська посіла третє місце на дистанції 20 км у спортивній ходьбі.

А вчора український спортсмен Михайло Кохан став бронзовим призером чемпіонату Європи 2024 з легкої атлетики, що триває у Римі, столиці Італії.

У фіналі змагань з метання молота Михайло показав результат 80.18 м та увійшов до числа трьох найкращих. Це його перша нагорода на чемпіонатах Європи.

Михайло Кохан розповів (у інтерв'ю Суспільному), що виступав з температурою: «Це добре, що медаль. Але міг краще виступити. Не дуже почуваюся, прихворів трохи, температура була. Але непогано за таких умов, що вдалося метнути на бронзову медаль»,

Золоту нагороду здобув Войцех Новіцьки із Польщі (80.95 м), а срібну медаль отримав Бенце Халас із Угорщини (80.49 м).