![Володимирчани зібрали майже 42 тисячі на лікування онкохворих дітей](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/5a/zrzppj-442x0-2124x1416-cn3r62ch24p5r6atcwz4plsk6lnzv5ar.jpg)
Так тримати!
Володимирчани зібрали майже 42 тисячі на лікування онкохворих дітей
Під час благодійного заходу «Місто дитячих мрій», що проходив у Слов’янському парку у День захисту дітей, учням, студентам та педагогам закладів освіти громади вдалось зібрати кошти в сумі 41910 грн на лікування онкохворих дітей
10 червня працівники відділу освіти управління з гуманітарних питань у присутності учнів та студентів передали зібрані кошти трьом родинам, діти яких перебувають на лікуванні, у сумі 13970 грн кожній родині.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
«Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи і продовжуємо допомагати тим, хто потребує нашої підтримки», – зазначила начальник відділу освіти Наталія Митошоп.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: З Волині воїнам на херсонський напрямок відправили позашляховик.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)