![Зроблені у райцентрі на Волині дрони-камікадзе готуються до нищення ворога](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/r3/wgtumo-n34zuzfq3nd2f7yyfofk3tir5ndgcr3j.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
Зроблені у райцентрі на Волині дрони-камікадзе готуються до нищення ворога
Сьогодні очільник Володимирівської громади Ігор Пальонка побував у місці, де розпочали виготовлення FPV дронів
«Нагадаю, кошти на необхідні інструменти та деталі були виділені з місцевого бюджету на сесії міської ради 29 лютого цього року. Наразі триває робота над виготовленням перших пробних десяти дронів, які невдовзі пройдуть тест-драйв нашими військовими, після чого зможемо їх передати на потреби котроїсь із бригад», - зазначив мер.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/6k/2kdd7x-0x0-1280x853-zbhooqexog6j52e2yp74l6bbmutly6kq.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)