![Пропусти ветерана: акція на підтримку поранених бійців у Луцьку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/da/s5w4bv-fzlfcyipsga6n2z5ntiwc6qfuxht5dag.jpg)
Учасники соціальної акції у центрі Луцька, 11 червня 2024. Фото Суспільне Луцьк.
Пропусти ветерана: акція на підтримку поранених бійців у Луцьку
11 червня у центрі Луцька влаштували соціальну акцію і закликали перехожих більше уваги звертати на поранених бійців та ветеранів і пропускати їх у чергах
Перед закладами громадського харчування на Театральному майдані учасники акції створили штучну чергу, в кінці якої стояв військовослужбовець Євген Сивопляс. Суспільному він розповів, подібних акцій влаштував уже з десяток, хоче привернути увагу суспільства до потреб військових з ампутаціями.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/pi/zhfrua-0x0-794x520-wbcvaqituq32wfaz6i3k7dhx6frfapid.jpg)
«Люди не дуже охоче поступаються чергою таким людям, як я. Це – мій досвід, коли я відвідую супермаркети, кінотеатри.... Як правило, не поступаються, але здебільшого, це – байдужість», — говорить військовий.
Вперше взяла участь у такому заході вчителька Луцького ліцею 4 імені Модеста Левицького Жанна Зотова. Жінка певна, що людей потрібно вчити правильно реагувати на травмованих військових: «Ми змінюємось, Україна змінюється, ми розділяємо євроцінності. У нас ще немає тої культури і ти не завжди знаєш, як правильно зреагувати, а говорити все-таки потрібно».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/rw/bylwfs-0x0-794x598-to3nxqy4ujeu7ltblptqfptj6g6i3rwx.jpg)
За словами військовослужбовця, за результатами проведення попередніх подібних акцій, вже є деякі зрушення — люди не відвертаються від військових і починають дивитися їм у вічі.
Акція на Театральному майдані у Луцьку тривала орієнтовно годину, її відвідало півтора десятка людей. Подібні акції Євген Сивопляс буде організовувати і надалі.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)