Курси НБУ $ 40.75 € 43.70
Україна громить на виїзді Молдову і лякає… Румунію

Сьогодні наші хлопці були «першими хлопцями на селі».

Фото із сайту uaf.ua.

Щоправда, чудовий результат матчу був зіпсований травмою одного із лідерів збірної України: Віталій Миколенко отримав ушкодження гомілкостопа на 25 хвилині після підкату захисника господарів Артура Крачуна. Оборонець покинув поле зі сьозами на очах

Футбол. Товариський матч. Молдова – Україна – 0:4 (0:1 – Роман Яремчук, 2 хв.; 0:2 – Віктор Циганков, 43; 0:3 – Артем Довбик, 49; 0:4 – Георгій Судаков, 55).

Склад збірної України: Лунін, Миколенко (Зінченко 31), Матвієнко, Забарний, Конопля, Степаненко (Бражко 68), Шапаренко (Маліновський 78), Циганков (Ярмоленко 68), Судаков, Мудрик (Зубков 69), Яремчук (Довбик 46).

Після того, як хор діток у вишиванках (і це у Кишиневі!) майстерно виконав «Ще не вмерла України», нам, браття молодії, доля нам усміхнулась уже на 2-ій хвилині.

Коли Роман Яремчук холоднокровно з лету «зняв павутину із сітки воріт» господарів.

А ось другого голу треба чекати майже тайм – цілих 40 з гакчком хвилин, коли після класної «стінки» із Георгієм Судаковим Віктор Циганков подвоїв рахунок.

У перерві Сергій Ребров замінив Романа Яремчука на Артема Довбика. І вже через 4 хвилини, тобто на 49-ій хвилині, лідер «Жирони» віддячив тренеру, «розстрілявши» ближній кут від голкіпера. Сталося це знову після передачі Судакова.

Пороздававши паси одноклубникам, Георгій і сам довів, що забивати вміє: на 55-ій хвилині він обігрався з Довбиком у «стіночку» і вдало реалізував вихід сам на сам – 0:4.

Більше наші не забивали, втім, як і молдавани – хоча кілька разів по воротах Андрія Луніна небезпечно і вдарили.

Тож наші їдуть в Німеччину із непоганим настроєм на першу зустріч Євро-2024 із Румунією 17 червня.

Відеоогляд матчу Молдова – Україна – ТУТКА.

Календар матчів групи Е на Євро-2024:

17 червня:  Румунія — Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. – 16:00.

17 червня: Бельгія — Словаччина. «Франкфурт-Штадіон». Франкфурт-на-Майні. – 19:00.

21 червня: Словаччина — Україна. «Дюссельдорф-Арена». Дюссельдорф. – 16:00.

22 червня: Бельгія — Румунія. «Штадіон Кельн». Кельн. – 22:00.

26 червня: Словаччина — Румунія. «Франкфурт-Штадіон». Франкфурт-на-Майні. – 19:00.

26 червня: Україна — Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. – 19:00.