Курси НБУ $ 40.75 € 43.70
Не тільки наші дівчата-стрибунки, а й українські чоловіки гучно заявили про себе в Європі! (Відео)

24-річний Владислав Лавський на стартовому для себе Чемпіонаті Європи здобув срібну нагороду.

Фото – НОУ України.

В італійському Римі триває чемпіонат Європи 2024 з легкої атлетики. Увечері 11 червня відбувся фінал у стрибках у висоту серед чоловіків. І для українців він закінчився просто чудесно!

Двоє наших вибороли медалі. Владислав Лавський із результатом 2.29 м взяв «срібло», а Олег Дорощук – посів третє місце (2.26 м).

Золоту нагороду виборов знаменитий італієць Джанмарко Тамбері (2.37 м) – рекорд чемпіонатів Європи.

ЧЄ-2024 з легкої атлетики. Рим (Італія), 11 червня

Стрибки у висоту. Чоловіки. Фінал:

1. Джанмарко Тамбері (Італія) – 2.37 м (рекорд чемпіонатів Європи!).

2. Владислав Лавський (Україна) – 2.29 м.

3. Олег Дорощук (Україна) – 2.26 м.

Супер! Фото – НОК України.

Збірна України сумарно уже має 6 медалей на ЧЄ-2024 (1 золото, 1 срібло та 4 бронзи).

Раніше Людмила Оляновська посіла третє місце на дистанції 20 км у спортивній ходьбі. У секторі для стрибків у висоту золото виграла Ярослава Магучіх, а Ірина Геращенко здобула бронзову медаль. Михайло Кохан посів третє місце у метанні молота.