Курси НБУ $ 40.75 € 43.70
У другому матчі Євро-2024 Швейцарія поставила на місце улюбленців Орбана

27-річний нападник болгарського клубу «Лудогорець» (Разград) Квадво Антві Дуа відкрив на Євро-2024 лік голів для Швейцарії.

Фото із сайту uefa.com.

Хай знають, як підтримувати путіна

Хоча вдалося це зробити не дуже легко. Точніше, все було добре у першому таймі.

Футболісти збірної Швейцарії одразу взяли м'яч під контроль, створювали небезпечні моменти і вийшли вперед уже на 12-й хвилині зустрічі завдяки голу 27-річного Квадво Дуа, який забив після передачі свого ровесника з італійської «Болонью» Міхала Ебішера.

А під кінець першого тайму оформили другий гол: красивий удар вдався Мішелю Ебішеру, який пробив з дальньої дистанції – 0:2.

Нічого не передбачало біди. Але у другому таймі гол головою 29-річного нападника клубу «Ференцварош» Барнабаша Варги ледь не перевернув все з ніг на голову і Угорщина була близькою до нічиєї.

На щастя, тренер швейцарців Мурат Якін зумів вчасно зробити заміни. І на останніх секундах гри 27-літній нападник «Монако» Брель Емболо, який тільки після травми повернувся до складу і розпочинав перший тайм на лаві запасних, перекинув через знаменитого воротаря угорців 34-річного Петера Гулачі і встановив остаточний рахунок гри – 1:3.

Євро-2024. Матч №2. Група А. 1-й тур. Угорщина – Швейцарія – 1:3 (0:1 – Дуа, 12 хв.; 0:2 – Айбішер, 45; 1:2 – Варга, 66; 1:3 – Емболо, 90+4). Арбітр: Славко Вінціч (Словенія). Стадіон: «Райн Енергі» (Кельн).

Огляд матчу Угорщина – Швейцарія – 1:3  – ТУТКА.

Як відомо, вчора у цій групі Німеччина впевнено обіграла Шотландію – 5:1 – і очолила турнірну таблицю.