Євро-2024: Італія пропустила уже на 23-ій секунді від... Албанії

Цікаво, через стільки десятиліть поб'ють рекорд албанця Недіма Байрамі?

Фото із сайту uefa.com.

Сьогодні ввечері забили найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи

І зробив це 25-річний Недім Байрамі – гравець, який представляє відвертого аутсайдера Старого континенту у футболі – Албанію.

Неймовірно, але вразив він ворота діючих чемпіонів Європи – Італії. Причому, сам Недім Байрамі зараз грає за ...італійський клуб «Сассуоло».

Цікаво, через стільки десятиліть поб'ють рекорд албанця Недіма Байрамі? Фото із сайту uefa.com.

Минулий рекорд належав нападник росії Дмитру Кириченку, який забив на Євро-2004 збірній Греції на 67-й секунді.

Гол Недім Байрамі – ТУТКА.

Щоправда, швидко пропущений гол не вибив діючих королів Європи з колії. «Скуадра Адзурра» через 10 хвилин зуміла зрівняти рахунок завдяки удару головою Алессандро Бастоні, а ще через кілька після потужного удару Ніколо Барелли з лінії штрафного вийшла вперед – 2:1.

Далі протягом всього матчу італійці контролювали хід гри – і зберегли переможний рахунок до фінального свистка. Хоча на останніх хвилинах поєдинку албанці мали шанс вирвати нічию...

Євро-2024. 1 тур. Група В. Італія – Албанія – 2:1 (0:1 – Байрамі, 1 хв.; 1:1 – Бастоні, 11; 1:2 – Барелла, 16).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Кількома годинами раніше в цій групі Іспанія розгромила Хорватію – 3:0 – і забронювала за собою перше місце.

Турнірна таблиця групи В після 1 туру
Збірна І В Н П З:П О
1. Іспанія 1 1 0 0 3:0 3
2. Італія 1 1 0 0 2:1 3
3. Албанія 1 0 0 1 1:2 0
4. Хорватія 1 0 0 1 0:3 0.

19 червня в групі В грають Хорватія — Албанія (16:00), а 20 червня: Іспанія – Італія (22:00).