20-річний Джуд Беллінгем приносить перемогу Англії у важкому матчі із Сербією

Ось так Беллінгем і Александер-Арнольд відзначили взяття воріт сербів. Прикольно!

Фотоколаж із сайту goal.com.

А разом із цим – і лідерство родоначальникам футболу в групі С

Як і належало фаворитам не тільки матчу, а й всього турніру, збірна Англії з перших хвилин поєдинку заволоділа ініціативою.

І доволі швидко змогла відзначитись голом. На 13-й хвилині гри 20-річний півзахисник «Реала» Джуд Беллінгем головою розстріляв ворота сербів після навісної передачі Букайо Сака.

А ось у другій половині гри серби заволоділи ініціативою та намагалися більше контролювати матч. І було дуже дивно дивитися, як британці відверто відбивалися...

Щоправда, під ікінець гри Гаррі Кейн міг і подвоїти рахунок, але воротар сербів Предраг Райкович і поперечина не дозволили м'ячу залетіти у ворота.

Євро-2024. Матч №7. Група С. 1-й тур. Сербія – Англія – 0:1 (0:1 – Беллінгем, 13 хв.).

Відеоогляд гри – ТУТКА.

Трохи раніше в групі С Данія і Словенія розписали бойову мирову – 1:1.

Євро-2024. Турнірна таблиця групи С:
Збірна І В Н П З:П О
1. Англія 1 1 0 0 1:0 3
2. Словенія 1 0 1 0 1:1 1
3. Данія 1 0 1 0 1:1 1
4. Сербія 1 0 0 1 0:1 0.

У 2 турі в групі С 20 червня зустрічаються: Словенія – Сербія (16:00, Мюнхен), Данія – Англія (19:00, Франкфурт).