Євро-2024: Франція перемагає Австрію, але ціною крові Грізманна і Мбаппе (Фото)

Сподіваємось, у Кіліана не перелом носа...

Фото із сайту uefa.com.

Не виключено, що в майбутнього гравця «Реала» – перелом носа

І хоч Франція як фаворит здобула прогнозовані три очки, але перемога ця для «Лє бльо» далася великою кров'ю – не тільки у переносному значенні слова, а й у прямому.

Спочатку поєдинок перервався через пошкодження Антуана Грізманна. Нападник «Атлетико» врізався у рекламний щит та отримав розсічення.

Спочатку заюшило в Антуана. Фото із сайту uefa.com.
Спочатку зупиняли кров в Антуана... Фото із сайту uefa.com.

А наприкінці поєдинку Кіліан Мбаппе опинився на газоні. У майбутнього нападника «Реала» після верхової боротьби пішла кров з носа, через що поєдинок знову було перервано. Не виключено, що в Кіліана – перелом носа.

Момент, коли травмував носа Кіліан Мбаппе.
Момент, коли травмував носа Кіліан Мбаппе.  Фото із сайту uefa.com.

Саме він, до речі, і сотворив цей єдиний гол у матчі – на 38-й хвилині матчу Мбаппе опинився не на звичному лівому фланзі атаки, а на правому у штрафному майданчику суперника, після чого сильно прострілив у бік воріт – і м'яч від захисника австрійців Максимільяна Вобера залетів у сітку воріт...

Євро-2024. Мтач №10. Група D. 1-й тур. Австрія – Франція – 0:1 (0:1 – Вебер, 38 автогол).

Стадіон: «Дюссельдорф Арена» (Дюссельдорф). Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Вчора у цій групі, точніше, уже позавчора Нідерланди обіграли Польщу – 2:1.

Євро-2028. Турнірна таблиця групи D:
Збірна І В Н П З:П О
1. Нідерланди 1 1 0 0 2:1 3
2. Франція 1 1 0 0 1:0 3
3. Польща 1 0 0 1 1:2 0
4. Австрія 1 0 0 1 0:1 0.

У п'ятницю, 21 червня, у групі D грають: Польща – Австрія (19:00, Берлін), Нідерланди – Франція (22:00, Лейпциг).

P.S. Таки перелом. Після матчу Кіліана Мбаппе відвезли до лікарні у Дюссельдорфі на машині швидкої допомоги. Операції робити не будуть, але тепер Мбаппе на Євро-2024 гратиме у масцію Сам гравець у себе в соціальних мережах звернувся до вболівальників: «Будь-які ідеї щодо маски?».