Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Німеччина виграє європейських прихильників путіна і першою з команд виходить до 1/8 фіналу Євро-2024

Другий гол у матчі забив 33-річний Ілкай Гюндоган – німецький футболіст турецького походження, півзахисник збірної Німеччини та іспанської «Барселони». До речі, це був його перший гол на Чемпіонатах Європи.

Фото із сайту uefa.com.

Проте невідомо – ще з якого місця

Збірна Німеччини впевнено здолала Угорщину в матчі другого туру групового етапу Євро-2024 з футболу. Поєдинок завершився з рахунком – 2:0.

Вже на перших секундах гри німці допустили небезпечний момент біля своїх воріт, але Мануель Ноєр підстрахував команду, інформує champion.com.ua.

На 22-ій хвилині матчу Джамал Мусіала вивів «бундестім» вперед після передачі Ілкая Гюндогана.

У другому таймі моментів було досхочу в обох команд, проте голів не вистачало. Це виправив Гюндоган, який більярдним ударом подвоїв перевагу своєї команди та поставив крапку в матчі – 2:0.

Євро-2024. 2 тур. Група А. Німеччина – Угорщина – 2:0 (1:0 – Мусіала, 22 хв.; 2:0 – Гюндоган, 62).

Стадіон: «Арена Штутгарт» (Штутгарт). Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Нагадаємо, у першому турі Німеччина розгромно перемогла Шотландію з рахунком 5:1 у матчі-відкритті європейського чемпіонату з футболу, а Угорщина поступилася Швейцарії – 1:3.

Наступний матч німці проведуть проти швейцарців, а угорці зіграють із Шотландією. Обидва матчі відбудуться у неділю, 23 червня. Початок — о 22:00 за київським часом.

Щоправда, ще сьогодні о 22:00 грають Шотландія – Швейцарія.