Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Англія пропустила супергол і не зуміла переграти Данію

30-річний нападник німецького клубу «Баварія» та збірної Англії Гаррі Кейн на 18-ій хвилині опинився в потрібному місці у потрібний час.

Фото із сайту uefa.com.

Хоча ця нічия фактично виведе її до наступного кола навіть у випадку поразки в останньому матчі, адже «Три леви» мають уже 4 очки

Як забивалися голи у матчі:

0:1 – На 18-й хвилині Англія відкрила рахунок після помилки Крістіансена. Той мав би встигати на м'яч на своєму фланзі, але примудрився пропустити вперед Вокера, який прострілив направо, м'яч минув кількох футболістів обох команд і опинився у вільній зоні перед воротами, у яку біг Гаррі Кейн... А Гаррі такі моменти використовує на стовідсотків.

1:1 – На 35-й хвилині рахунок у матчі зрівняв півзахисник збірної Данії Мортен Юльманн, якому вдався гарматний удар низом метрів із 30 – і м’яч, рикошетом від штанги, залетів таки у ворота.

Євро-2024. 2-ий тур. Група С. Данія – Англія – 1:1 (0:1 – Кейн, 18 хв.; 1:1 – Юльман,35).

Стадіон: «Франкфурт Арена» (Франкфурт-на-Майні). Арбітр: Артур Діаш (Португалія).

4. Сербія 2 0 1 1 1:2 1

25 червня о 22:00 в групі С грають: Словенія – Англія, Сербія – Данія. Англія навіть у разі поразки із 4 очками має виходити з групи...