Україна, програючи Словаччині, таки вириває перемогу – 2:1!

Сьогодні Роман Яремчук забив один зі своїх найголовніших голів в кар’єрі.

Фото із сайту uefa.com.

Важко уявити, скільки український уболівальників сьогодні приймали краплі від серця

Адже початок цієї гри – гірше не придумаєш. Ми, які перші програли Румунії – 0:3, першими пропустили і в матчі зі Словаччиною...

Уже на 17-ій хвилині Іван Шранц відкриває рахунок у матчі – 1:0 (перед тим кілька разів збірну виручив воротар Анатолій Трубін).

Уявіть, скільки народу плювалося після цього. Скільки відправляли Сергія Реброва у відставку.

Але ще був другий тайм. І була розмова в роздягальні, і були наші молитви... Адже збірна перебувал на краю прірви...

І Бог їх почув!!!

По перерві збірна України остаточно перехопила ініціативу, що вилилося в черговий камбек команди Сергія Реброва.

На 54-й хвилині Микола Шапаренко в дотик замнкув простріл від Олександра Зінченка, а на 80-й той же Шапаренко віддав геніальний пас за спини, яким майстерно скористався Роман Яремчук – 2:1 на нашу користь!

Перемога – важка, вистраждана, вимолена, виплакана... Головне, що Бог із нами. І ми ще залишаємося в боротьбі за путівку до плей-оф Євро-2024. Хоча наступний матч – проти злої і пораненої Бельгії. І... там теж треба перемагати. Нічиєї може бути замало.

Євро-2024. 2-й тур. Група Е. Словаччина – Україна – 1:2 (1:0 –  Шранц, 18 хв.; 1:1 – Шапаренко, 54; 1:2 – Яремчук, 80).

Стадіон: «Меркур Шпіль-Арена» (Дюссельдорф). Арбітр: Майкл Олівер (Англія).

4. Бельгія 1 0 0 1 0:1 0.

Завтра в нашій групі о 22:00 грають Бельгія – Румунія.

У заключному турі в нашій групі Україна 26 червня гратиме в Штутгарті проти Бельгії, а Словаччина проведе у Франкфурті матч проти Румунії.