Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Польща програє Австрії і майже вилітає з Євро-2024

Шкода «Кадру», але австрійці були сильніші.

Фото із сайту uefa.com.

Тепер «орлам» треба, щоб сьогодні Нідерланди здолали Францію хоча б мінімально, тоді в 3-му турі полякам необхідно вигравати тих самих французів із різницею щонайменше у два голи. Що, самі розумієте, – нереально

А в сьогоднішньому матчі австрійці з самого старту почали тиснути і продавили суперника: вже  на 10-й хвилині Траунер замкнув передачу Мвене прямо під поперечину – 0:1.

Однак на 31-хвилині збірна Польщі все ж зуміла зрівняти рахунок стараннями Кшиштофа Пьонтека – 1:1.

У другому таймі було більше боротьби, ніж моментів, і такий стан справ зберігався до 67-ї хвилини, коли Баумгартнер знову вивів Австрію вперед – 1:2.

Ще через 10 хвилин австрійці знову провели класну атаку, але героєм епізоду став воротар збірної Польщі Войцех Щенсни.

І саме польський кіпер забив останній цвях у кришку труни своєї команди. Забітцер вивалився сам на сам, обійшов Щенсни, змусивши воротаря фолити. Арнаутович упевнено реалізував пенальті – 1:3.

Євро-2024. 2 тур. Група D. Польща – Австрія – 1:3 (0:1 – Траунер, 9 хв.; 1:1 – Пьонтек, 30; 1:2 –  Баумгартнер, 66; 1:3 – Арнаутовіч, 78, з пенальті).

Стадіон: «Олімпіаштадіон» (Німеччина). Арбітр: Халіл Мерер (Туреччина).