Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Волинський спортсмен здобув ліцензію на Паралімпійські ігри-2024

Так тримати!

На Кубку світу з пара пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату у Грузії волинський спортсмен Юрій Бабинець посів третю сходинку п'єдесталу

Тим самим спортсмен виборов право на участь у Паралімпійських іграх-2024.

Про це повідомляє Центрі фізичної культури і розвитку спорту для людей з інвалідністю «Інваспорт».

Також Юрій Бабинець здобув срібну нагороду у виді програми «Total» і встановив новий рекорд Європи.

Кубок світу у Грузії став завершальним міжнародним стартом перед Паралімпіадою, яка пройде вже у вересні цього року.

Довідково: Юрій Бабинець народився 17 липня 1995 року в місті Ромни Сумської області.Член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. З 2012 року займається пауерліфтингом. На XVI літніх Паралімпійських іграх у фіналі змагань з пауерліфтингу, посів 9 місце у ваговій категорії до 80 кг з кращим результатом 175 кг.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ