Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Угорщина вириває перемогу на 10-ій доданій хвилині і стає потенційним конкурентом України

Угорці «добили» шотландців ЧобОтом!

Фото із сайту uefa.com.

Наші тепер можуть результативно програти Бельгії в один гол. Звісно, якщо Румунія здолає Словаччину. І якщо ще знайдеться одна збірна, яка матиме гірший показник

Збірна Угорщини на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу в Шотландії в третьому турі групового етапу Євро-2024 з футболу.

Поєдинок завершився з рахунком – 1:0.

Цей результат означає, що Угорщина посіла третє місце в групі з трьома балами, а Шотландія опустилася на останню сходинку та покинула турнір.

Євро-2024. 3-й тур. Група A. Шотландія – Угорщина – 0:1 (Чобот, 90 +10 хв.).

Стадіон: «Арена Штутгарт» (Штутгарт). Арбітр: Арбітр: Факундо Тельо (Аргентина).

Відеоогляд гри – ТУТКА.

Результат іншого матчу групи А: Швейцарія – Німеччина – 1:1 (1:0 –  Ндоє, 28 хв.; 1:1 – Фюллькруг, 90+2).

Перемога дозволила збірній Угорщини посісти третє місце у групі А. Але чи вийдуть «мадяри» до 1/8 фіналу, стане відомо пізніше. Угорщина, маючи 3 очки та різницю м'ячів 2–5, стала потенційним конкурентом України у списку третіх місць – синьо-жовті також мають 3 очки та різницю 2–4.

До 1/8 фіналу вийдуть дві найкращі команди з кожної групи, а також 4 найкращі збірні з 6 у рейтингу третіх місць.