Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Трагедія Луки Модрича: Італія на 98-ій хвилині врятувалася від вильоту з Євро-2024

Ексдинамівець Домагой Віда втішає після матчу Луку Модрича, який розуміє, що з 2 очками до 1/8 не проходять...

Фото із сайту uefa.com.

Ім'я їхнього спасителя – Маттія Дзакканьї, який у 29 років забив свій перший гол у футболці національної збірної

У цій зустрічі ми побачили трагедію і тріумф Луки Модрича. Спочатку він не реалізував пенальті, не зумівши переграти голкіпера італійців Джанлуїджі Доннарруму.

Але вже за хвилину був перший на добиванні і вивів свою країну вперед – 1:0!  Провівши цей гол, хорват Лука Модрич став найвіковішим автором забитого м'яча в історії Євро. Досвічений хавбек відзначився у поєдинку проти Італії у віці 38 років та 289 днів.

Зазначимо, що ветеран «картатих» проводить своє п'яте та останнє Євро у кар'єрі – Лука дебютував на континентальній першості ще у 2008 році.

Але вчора, напевне, це вже був його останній матч на чемпіонатах Європи, у якому, до речі, його визнали найкращим гравцем.

Бо хорвати так і не змогли втримати переможний рахунок, який виводив їх в 1/8 фіналу. На 98-ій хвилині – останній доданій до основного часу – 29-річний італієць Маттія Дзакканьї не просто зрівняв рахунок, а врятував свою збірну від вильоту з чемпіонату. І це був його перший гол у футболці національної збірної. Справді, «золотий гол»! І дуже красивий!

Гравець «Лаціо» Маттія Дзакканьї – рятівник Італії! Фото із сайту uefa.com.

А в 1/8 фіналу Італія гратиме проти Швейцарії.

Євро-2024. 3-й тур. Група В. Хорватія – Італія – 1:1 (1:0 – Модрич, 55 хв.; 1:1 – Дзаканньї, 90+8).

На 54-й хвилині Модрич не реалізував пенальті (голкіпер).

Стадіон: «Ред Булл Арена» (Лейпциг). Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди).

Відеогляд гри – ТУТКА.

Результат іншого матчу грпи В: Албанія – Іспанія – 0:1 (Ферран Торрес, 13 хв.).

Євро-2024. Підсумкова турнірна таблиця групи В:
Збірна І В Н П М'ячі О
1. Іспанія 3 3 0 0 5:0 9
2. Італія 3 1 1 1 3:3 4
3. Хорватія 3 0 2 1 3:6 2
4. Албанія 3 0 1 2 3:5 1.

Іспанія та Італія вийшли до 1/8 фіналу. Доля збірної Хорватії, яка посіла 3-є місце, ще вирішується. Але шансів у них – майже 0%.