Австрія сенсаційно виграє групу, де фаворитами були Франція і Нідерланди

«Бо ми – команда!» Австрійці заслужено сьогодні тріумфують.

Фото із сайту uefa.com.

Колектив Ральфа Рангніка у «вогняній перестрілці» нокаутував колектив Рональда Кумана

Збірна Австрії перемогла Нідерланди 3:2 у матчі 3 туру Євро-2024 і сенсаційно виграла групу D.

Оскільки в паралельному поєдинку Франція зіграла внічию з Польщею, Австрія фінішувала першою.

Євро-2024. 3-й тур. Група D. Нідерланди – Австрія – 2:3 (0:1 – Мален, 6 хв., авт.; 1:1 – Гакпо, 47; 1:2 – Шмід, 59; 2:2 – Депай, 75; 2:3 – Забітцер, 81).

Стадіон: «Олімпійський стадіон» (Берлін). Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Австрійці відкрили рахунок уже на 6-й хвилині завдяки прикрому автоголу Доньєлла Малена. Він намагався перехопити простріл з флангу, але відправив м’яч у ближній кут своїх воріт.

Як зазначає sport.ua, Нідерланди активізувалися після пропущеного голу, а Мален був дуже близьким до того, щоб з антигероя перетворитися на героя. Наприкінці тайму він накрутив захисника, подав прямо на голову Мемфісу Депаю, але той змарнував чудову нагоду, не влучивши у ворота з кількох метрів.

Втім, недовго тривало свято на помаранчевих секторах «Олімпіаштадіон» – невдовзі австрійці знову вийшли вперед завдяки голу ефектному голу Романо Шміда. Через 15 хвилин Мемфіс Депай відновив паритет, але нічийний рахунок знову протримався недовго — Марсель Забітцер потужним ударом розстріляв ближній кут воріт Барта Вербрюггена. Сенсаційні – 2:3!

Результат іншого матчу група D: Франція – Польща – 1:1 (1:0 – Мбаппе, 56 хв., з пен.; 1:1 – Левандовськи, 79, з пен.).

Євро-2024.Підсумкова турнірна таблиця групи D:
Збірна І В Н П З:П О
1. Автрія 3 2 0 1 6:4 6
2. Франція 3 1 2 0 2:1 5
3. Нідерланди 3 1 1 1 4:4 4
4. Польща 3 0 1 2 3:6 1.

Завдяки цій перемозі Австрія набрала 6 очок та посіла перше у групі D. Відтак у плей-оф команда Рангніка зіграє проти команди, яка фінішує другою у квартеті F. На цю позицію претендують Туреччина (3 очки), Чехія (1) та Грузія (1).

Франція на стадії 1/8 фіналу зустрінеться з другим місцем групи E, на якому можуть фінішувати всі команди квартету, зокрема й України. Нідерланди дізнаються свого суперника пізніше.