Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Чехія в меншості викинула «білий прапор»  перед Туреччиною і покидає Євро-2024

Туреччина знову, як і в 2008 році, не пустила Чехію до плей-оф Чемпіонату Європи.

Фото із сайту uefa.com.

Чехія в меншості викинула «білий прапор» перед Туреччиною і покидає Євро-2024

Якщо в другому турі їм вдалося уникунути поразки від колоритної команди Грузії, то цього разу фортуна від чехів відвернулась

Адже збірна Чехії вже на 20-й хвилині залишилася в меншості. Команду підвів Антонін Барак, який отримав дві жовті картки впродовж 9 хвилин.

У першій половині гри чехи втримали нулі на табло, але через гол, який забила збірна Грузії, чехам довелося йти вперед.

На 51-й хвилині Хакан Чалханоглу відкрив рахунок у поєдинку після асисту від Ісмаїла Юксека. Хавбек Інтера підібрав м'яч у штрафному майданчику та точно пробив повз воротаря.

Доволі швидко Чехія змогла зрівняти рахунок зусиллями Томаша Соучека. Однак після цього Туреччина почала грати значно обережніше і не допускала гольових ситуацій біля своїх воріт.

Наприкінці поєдинку Чехія великими силами побігла вперед та пропустила контратаку, яку успішно реалізував Дженк Тосун – 1:2.

Євро-2024. 3 тур. Група F. Чехія – Туреччина – 1:2 (0:1 –  Чалханоглу, 52 хвю; 1:1 – Соучек, 66; 1:2 – Тосун, 90+4).

Вилучення: Барак (Чехія), 20 (друге попередження), Хори (Чехія), 90+8 (неспортивна поведінка, не на полі)/

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург). Арбітр: Іштван Ковач (Карей, Румунія).

Відеоогляд гри – ТУТКА.

Результат іншого матчу групи F: Грузія – Португалія – 2:0 (1:0 – Кварацхелія, 2 хвю; 2:0 – Мікаутадзе, 57, з пен.).

У паралельному матчі Грузія сенсаційно перемогла Португалію та вийшла до плей-оф дебютного чемпіонату Європи. Перемога на чехами дозволила Туреччині посісти другу сходинку турнірної таблиці з 6 очками.