Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Джуд Беллінгем фантастичним ударом  «ножицями» на останніх секундах додаткового часу врятував Англію

Про це гол Джуд буде колись розказувати своїм онукам.

Фото із сайту sport.ua.

Джуд Беллінгем фантастичним ударом «ножицями» на останніх секундах додаткового часу врятував Англію

А на початку першого екстратайму Гарі Кейн опинився в потрібний час у потрібному місці – і приніс «Трьом левам» вистраждану перемогу

До головної сенсації нинішнього Чемпіонату Європи лишалися якісь секунди. Навіть заголовок намальовувався типу «Словаччина після поразки від України вибила з Євро родоначальників футболу – Англію».

Адже британці, пропустивши гол від Івана Штранца ще на 25-ій хвилині, так і не змогли протягом 90 з гаком хвилин знайти ключі до словацьких воріт.

Але дива, тобто сенсації, не сталося...

На 90+5-й хвилині молодий зірковий англієць Джуд Беллінгем, який на клубному рівні захищає кольори «Реала», оформив справжній шедевр, і, можливо, найкращий гол на чемпіонаті Європи! Його удар ножицями будуть ще довго крутити – та й навіть онукам він матиме що розказувати. Проте найголовніше – 21-річний Беллінгем врятував родоночальників футболу від вильоту.

Стало зрозуміло, що, врятувавшись, англійці свого вже не відпустять. Так і сталось. Досить швидко.

На початку першого екстратайму вже мегазірковий, 30-річний Гаррі Кейн опинився в потрібний час у потрібному місці – і майстерним ударом головою приніс «Трьом левам» вистраждану перемогу – 2:1.

Беллінгем і Кейн – сьогодні герої Англії. Фото із сайту uefa.com.

Євро-2024. 1/8 фіналу. Англія – Словаччина – 2:1 (у додатколвий час, 0:1 – Штранц, 25 хв.; 1:1  Беллінгем, 90+5; 2:1 – Кейн, 91).

Стадіон: «АуфШальке» (Гельзенкірхен). Арбітр: Халіл Мелер (Туреччина).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Тепер у чвертьфіналі підопічні Гарета Саутгейта зустрінуться зі збірною Швейцарії, яка виявилась сильнішою за Італію.