Летючі голландці» розгромили кривдників України – Румунію

Початок розгрому поклав гравець «Ліверпуля» Коді Гакпо.

Фото із сайту uefa.com.

З групи Е, де виступала збірна України, не залишилося вже жодного представника на Євро-2024: услід за словаками і бельгійцями, сьогодні вилетіли й хлопці з «Країни Дракули». Але нам від цього не легше, адже першими вирушили додому – ми. Хоча національної збірної України в Україні так ніхто і не зустрічав. І всі здогадуються – чому

Вже на 20 хвилині першого тайму голландець Коді Гакпо увійшов у штрафний майданчик і потужно пробив у ближній кут, вивівши свою команду вперед.

Гра проходила під контролем підопічних Рональда Кумана, проте збільшити свою перевагу в першому таймі команді не вдалося.

На 63-ій хвилині Гакпо знову відзначився, проте цей м’яч скасували через офсайд у вінгера Ліверпуля. Подвоїти свою перевагу Нідерланди змогли лише на 83-ій хвилині. Забив Доніелл Мален. Він же і поставив крапку в матчі на останній хвилині.

Євро-2024. 1/8 фіналу. Румунія – Нідерланди – 0:3 (0:1 – Гакпо, 20 хв.; 0:2 – Мален, 83; 0:3 – Гакпо, 90+3).

Стадіон: «Альянц Арена» (Мюнхен). Арбітр: Фелікс Цваєр (Німеччина).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

У чвертьфіналі чемпіонату Європи 6 липня Нідерланди зіграють з переможцем пари Австрія – Туреччина, які сьогодні визначатимуть сильнішого о 22:00.