Курси НБУ $ 40.55 € 43.78
Мессі не забив пенальті в серії одинадцятиметрових, але Аргентина все одно перемогла (Відео)

Першим бити пішов легендарний 37-річний Ліонель Мессі, але переграти воротаря еквадорців йому не вдалося.

Фото із сайту Youtube.com.

Чемпіони світу в драматичній боротьбі вийшли до 1/2 «Копа Америка»

У ніч із 4 на 5 липня 2024 року відбувся чвертьфінальний матч «Копа Америка» між національними збірними Аргентини та Еквадору.

Основний час поєдинку завершився з нічийним рахунком – 1:1. Цікаво, що відповісти на гол Лаутаро Мартінеса (35 хв.) Еквадор зумів лише на 90+2, коли відзначився Кевін Родрігес, а до цього на 62-й хвилині шанс зрівняти рахунок змарнував досвідчений Еннер Валенсія, який не реалізував пенальті.

За регламентом «Копи», як інформує sport.ua, в разі нічиєї в основний час у матчі плей-оф команди одразу переходять в серію післяматчевих одинадцятиметрових. Першим бити пішов легендарний Ліонель Мессі, але реалізувати пенальті йому не вдалося.

При цьому Аргентина все одно виграла серію з рахунком 4:2, адже Еміліано Мартінес відбив 2 перші удари еквадорців.

«Копа Америка»-2024. 1/4 фіналу. 5 липня:

Аргентина – Еквадор – 1:1 (4:2 за пенальті).

Голи: Лаутаро, 35 – Родрігес, 90+2.

Пенальті: Мессі (сейв), Мена (сейв), Альварес (1:0), Мінда (сейв), Макаллістер (2:0), Єбоа (2:1), Монтьєль (3:1), Кайседо (3:2), Отаменді (4:2).

У півфіналі Аргентина зіграє проти переможця пари Венесуела – Канада.