І Діогу Кошта не допоміг: Португалія програла в серії пенальті Франції – 3:5

«Оревуар, Кріштіану! Віват, Франція!».

Фото із сайту uefa.com.

Тільки що ми дізналися і другого півфіналіста чемпіонату Європи

Щоб його визначити було замало і основних 90 хвилин, і додаткових 30. На полі справді були дві рівні команди. Можливо, португальці грали трохи краще, більше володіли м'ячем. Але володіти – це ж ще не забивати. Тож усе вирішилося в серії пенальті.

І тут цього разу футбольний Бог відвернувся від 24-річного голкіпера «Порту» Діогу Кошти, який відбив усі три пенальті в поєдинку проти Словенії. У матчі проти Франції Діогу не взяв жодного «пеналя». А ось один із португальців – Жоау Фелік – «поцілував» штангу.

Цього було достатньо, щоб 39-річний Кріштіану Роналду, 42-річний Пепе, як і вся португальська компанія, – поїхали додому. Се ля ві.

А Франція – виходить до півфіналу!

Євро-2024. 1/4 фіналу. Португалія – Франція – 0:0 (у серії пенальті – 3:5)

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург). Арбітр: Майкл Олівер (Англія).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Отож, 9 липня в Мюнхені на нас чекає суперпівфінал: Іспанія – Франція.

Іспанці, нагадаємо, у п'ятницю в драматичному матчі у додатковий час здолали Німеччину – 2:1.