![Судитимуть волинянина, який продавав фальсифіковані електронні сигарети](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/o6/zuw6qc-0x0-1280x853-jadim7lkbzhm6bwq454pslzqwpob5o66.png)
Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Судитимуть волинянина, який продавав фальсифіковані електронні сигарети
Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області оголосили підозру мешканцю Любомля, який реалізовував електронні сигарети та компоненти до них без марок акцизного податку
Слідством встановлено, що волинянин придбав незаконно виготовлену підакцизну продукцію в Інтернеті. Перепродував нелегальний товар через телеграм-канал. Замовлення покупцям відправляв поштою.
Про це пише БЕБ.
Детективи Бюро провели обшуки в орендованому приміщенні, де зберігався контрафакт та вилучили електронні сигарети й готові рідини до них без марок акцизного податку.
Фігуранту оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування, збут незаконно виготовлених підакцизних товарів). Обвинувальний акт скеровано до суду.
Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Києві невідомі принесли отруєну питну воду до «Охматдиту».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)