![У громаді на Волині місцеву лікарню обладнають сонячними електростанціями](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/hk/bqq2un-0x39-850x566-yolzmqbomvtcxyejyvojyibbm27o5hku.jpg)
Реалізація проєкту дасть можливість задовольнити до 70% потреб лікарні.
У громаді на Волині місцеву лікарню обладнають сонячними електростанціями
Під час візиту у Нововолинську громаду, Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та народний депутат Андрій Герус разом з міським головою Борисом Карпусом побували у Нововолинській центральній міській лікарні
З головним лікарем Олегом Шипеликом вони спілкувалися про встановлення сонячних електростанцій з накопичувачами.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
В межах проєкту GIZ «Відновлювана енергетика для стійкої України», на даху пологового корпусу заплановано обладнати СЕС, потужністю 20 кВт. А за проєктом Європейської комісії та італійської компанії Enel «Промінь надії», а на даху семиповерхового хірургічно-травматологічного корпусу мають намір встановити обладнання потужністю 120 кВт.
Реалізація проєкту дасть можливість задовольнити до 70% потреб лікарні. За рік громада зможе економити на оплаті електроенергії близько 1,4 млн грн. За 25 років експлуатації СЕС – близько 35 млн грн. Крім економії фінансів, СЕС з накопичувачами забезпечать безперервне надання медичних послуг пацієнтам під час відключень електроенергії.
Також під час візиту у Нововолинську ЦМЛ делегація оглянула рентген-операційний блок, де нещодавно встановили ангіограф – прилад для лікування пацієнтів з інфарктами.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/2d/hh2tqe-0x-1-1600x1067-ryzscgfkn5wfvakcujwtfgfknklmw2de.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/wk/jk4i6r-0x-1-1600x1067-5aqj3o6shiek6vyxuusjm2iv2nrmjwk4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/mm/h5hfja-0x-1-1600x1067-gef3xihxthrb2zokla7fwwboznve3mmq.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинянам пропонують зробити перші кроки в кіноіндустрії.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)