Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Англія на 90+1 хвилині вириває вольову перемогу і відправляє Нідерланди додому

Оллі Воткінс ще не може усвідомити, що він «накоїв». А ось голландці відчувають, що це – крах.

Фото із сайту uefa.com.

Тільки що закінчився захоплюючий другий півфінальний матч Євро-2024. У ньому футбол у виконанні двох команд настільки був класний, що хотілося й додаткового часу

Але саме у той час, коли стрілка добігла 90-ї хвилин, вистріла таємна зброя тренера британців Гарета Саутгейта – форвард Оллі Воткінс, який незадовго перед тим вийшов на заміну – і крутим ударом у дальній нижній кут приніс перемогу своїй команді. Ціна якої – вихід у фінал Євро-2024!

Як забивалися голи в матчі:

1:0 – 7 хв – голландець Хаві Сімонс відібрав м'яч в центрі поля, наблизився до воріт і метрів з 20 влучив у дальню ліву дев'ятку божевільним гарматним ударом.

1:1 – 17 хв – після того, як Дензел Думфріс прямою ногою зіграв у ногу Кейна, сам Гаррі й виконав одинадцятиметровий, влучно пробивши у правий нижній кут від воротаря.

1:2 – 90+1 хв – на останній хвилині Коул Палмер знайшов Оллі Воткінса у карному майданчику і 28-річний форвард «Астон Вілли» з розвороту пробив кіпера нідерладнців Барта Фербрюггена.

Збірна Англії вдруге поспіль зіграє у фіналі чемпіонату Європи. На Євро-2020 англійці у матчі за титул в серії одинадцятиметрових поступилися Італії (1:1, пен. – 2:3).

Євро-2024. 1/2 фіналу. Нідерланди – Англія – 1:2 (1:0 – Сімонс, 7 хв.; 1:1 – Кейн, 17, з пен.; 1:2 – Воткінс, 90).

Стадіон: «Сигнал Ідуна Парк» (Дортмунд). Арбітр: Фелікс Цваєр (Німеччина).

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

У фіналі Євро-2024, який відбудеться 14 липня о 22:00, збірна Англії зіграє проти Іспанії, яка в іншому півфіналі перемогла Францію.