![Волинський параспортсмен планує встановити національний рекорд](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/ki/pouzbo-0x241-853x568-gkcke7x63p67zmmlfjbpuaxhrjenrkid.jpg)
Приходьте на стадіон підтримати земляка!
Волинський параспортсмен планує встановити національний рекорд
14 липня, у неділю, об 11.00 на стадіоні «Олімп» 25-річний володимирчанин Олександр Ващук буде встановлювати національний рекорд з вправи «Вихід силою на дві руки на перекладині»
Якщо у ході виконання спортсмен поб’є світовий рекорд, який становить 239 разів за годину, Національний реєстр рекордів України подасть заявку на реєстрацію міжнародного рекорду.
Про це інформують у Володимирській міській раді.
Для фіксації кількості підіймань Олександра буде вестись пряма трансляція у мережі YouTube.
Нагадаємо, що Олександр Ващук є учасником резервного складу паралімпійської збірної України з біатлону та лижних перегонів. Пересуваючись у кріслі колісному, бере участь у марафонах, займається плаванням, має дипломи та медалі за участь у марафоні «На хвилях Світязя», Київському ультрамарафоні, Луцькому півмарафоні.
Працює зараз у компанії «YaсhtWay». Багато тренується у спортзалі, своїм прикладом надихає оточуючих та показує, що в повноцінному житті та досягненні мрії немає і не повинно бути жодних обмежень, зокрема, й для людей з інвалідністю.
Приходьте на стадіон підтримати земляка!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/ki/zpgu3j-0x0-853x1280-gkcke7x63p67zmmlfjbpuaxhrjenrkid.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Луцька громада – серед кращих для перевезень маломобільних груп населення.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)