![Волинянин на городі ростив коноплі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/ss/o4dn3a-7er4f5igdzh3xzy6otuek35d56d6fsss.jpeg)
Краще не вирощуйте!
Волинянин на городі ростив коноплі
Врожай не зібрав
Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління ГУНП України у Волинській області на присадибній ділянці жителя с. Цегів Мар’янівської територіальної громади виявили 56 кущів коноплі.
44-річний селянин пояснив, що вирощував заборонені законом рослини для власних потреб.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/po/szypiq-0x0-1200x1600-deonnjxyyipmuqwfks352m6zbcnq3poz.jpeg)
«Городину» вирвано й вилучено. Поліцейські вирішують питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч 2 ст 310 КК України. Правоохоронці застерігають усіх, хто потайки вирішив займатися таким землеробством: проблем не уникнути.
Якщо у когось ще зеленіють коноплі, вирвіть самотужки й без жалю.
Леся Влашинець.
Читайте також: «На Волині втопився молодий чоловік».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)