![Лучанин виграв два золота на легкоатлетичному Кубку України](https://volyn.com.ua/content/files/g/5n/p77sxzkr4pd6zx74md7qil7nermbu5ng.webp)
Кубок зібрав 214 спортсменів зі всієї України.
Лучанин виграв два золота на легкоатлетичному Кубку України
Ерік Костриця піднявся на найвищу сходинку Кубку, що відбувся у Львові
Спортсмен змагався у бігові на 200 метрів. На п'ятому забігові Костриця показав результат 21.37 секунди. Другим фінішував киянин Дмитро Янчик (21.90 с), а третім – Віталій Петренко з Чернігівщини (22.00 с).
Про це пише Спорт на Волині.
Кубок зібрав 214 спортсменів зі всієї України.
Рівних не було Ерікові і в бігові на 100 метрів. У четвертому забігові, атлети показали найкращі результати й розділили між собою медалі. Костриця виборов золото з результатом 10.43 с. Донеччанин Олександр Сосновенко показав час 10.54, виборовши срібло. А бронза в активі Владислава Ємеця, спортсмена з Переяслава, – 10.64 с.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Журналісти на Волині «обманули» читачів відомою всім народною піснею...
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)