Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Чому заплакав Ліонель Мессі

Сльози Мессі: травма зупинила легенду в фіналі Копа Америки.

Фото із сайту – statbet.com.

Збірна Аргентини перемогла Колумбію у фіналі Копа Америка-2024 у додатковий час з рахунком 1:0

Основний час завершився без голів. Долю зустрічі вирішив гол Лаутаро Мартінеса за 8 хвилин до кінця другого овертайму.

Для Аргентини ця перемога на Копа Америка стала 16-ю в історії. Відтак «небесно-блакитні» випередили Уругвай (15) і стали найтитулованішою збірною у Південній Америці.

Напрочуд драматичним цей матч виявився для Ліонеля Мессі. Ще в першому таймі він зазнав пошкодження, через яке був змушений попросити заміну на 66-й хвилині.

Залишаючи межі поля, 8-разовий володар «Золотого м’яча» не стримав сліз. Після того Лео емоційно спостерігав за грою, як Кріштіану Роналду у фіналі Євро-2016. Як і в історії португальця, для Лео також все завершилося хеппі-ендом.

Копа Америка-2024. Фінал, 15 липня. Аргентина – Колумбія – 1:0 (Лаутаро Мартінес, 112 хв.).