![На Волині судили жителя Київщини за спробу виїхати у Польщу з підробленими документами](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/iv/bhntml-0x113-1440x960-npp44m2ve3blqxeixkh4qqqyqwhlbivz.jpg)
Перетнути кордон чоловікові не вдалося.
На Волині судили жителя Київщини за спробу виїхати у Польщу з підробленими документами
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури суд визнав 30-річного жителя Київської області винуватим у пособництві в підробленні офіційних документів і використання завідомо підроблених документів задля незаконного перетину державного кордону України (ч.5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України)
Чоловік призовного віку, не маючи законних підстав для звільнення від військового обов’язку, аби виїхати в період дії правового режиму воєнного стану у Республіку Польща, замовив за 5000 доларів США не встановленій особі виготовлення підроблених документів: тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, розпорядження та наказу про службове відрядження за кордон, посвідчення про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час і посвідчення службової особи органу місцевого самоврядування.
31 березня 2024 року він надав ці документи прикордонникам у пункті пропуску «Ягодин».
Перетнути кордон чоловікові не вдалося.
Попри визнання вини та щире каяття обвинуваченого, суд, врахувавши те, що злочин вчинений в умовах воєнного стану задля уникнення мобілізації, призначив йому покарання у виді одного року обмеження волі.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Горохові васлідок ДТП постраждав 16-річний юнак.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)