![У громаді на Волині вшанували пам'ять полеглого Героя](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/m5/zg2jsz-0x16-2048x1365-i44u2m7xr6xypb4gq2ssygvtvlbxnm5c.jpg)
Вічна пам’ять Герою!
У громаді на Волині вшанували пам'ять полеглого Героя
Сьогодні 15.07.2024 року з нагоди Дня Української Державності біля меморіалу Слави у м. Берестечко відбулося освячення банера загиблого Героя Рябого Руслана Павловича
Захід розпочався із хвилини мовчання та звучання державного гімну України.
Про це повідомляє Берестечківська міська територіальна громада.
Настоятель Свято-Троїцького собору м.Берестечко о. Миколай Качмар, відслужив поминальну панахиду та освятив банер загиблого Героя. Зі скорботними словами до усіх присутніх звернулася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів-начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Валентина Залевська. До заходу долучились рідні, знайомі, друзі загиблого Героя, працівники міської ради, працівники культури, Центру музично-естетичної освіти школярів,працівники ВУЖКГ м.Берестечко та просто небайдужі жителі громади, які покладанням квітів вшанували памʼять про наших Героїв.
Гірко, образливо, важко на душі. Йдуть від нас кращі з кращих, жодними словами не втішити рідних. Лиш одне може пом’якшити гіркоту втрати – наша пам’ять, розуміння, що ця жертва була не марна.
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/2r/ijjydi-0x0-2048x1536-edma66dde4s5rahrwxppg7yyuubha2rj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/k2/gqphs7-0x0-2048x1536-dzn2j5jmsqcantgnic5gcdgbaadpwk2g.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Дружина та двоє синів – найбільша моя розрада», – командир волинської бригади (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)