![На Волині спіймали нетверезих водіїв за кермом](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/mm/y6o73o-64nswmnpdcr34lbee73dkyua7a6xommu.jpg)
На порушників патрульні склали протоколи.
На Волині спіймали нетверезих водіїв за кермом
Протягом вихідних волинські патрульні виявили та задокументували 5 фактів керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння
Коротко про декількох з них:
У Луцьку інспектори зупинили автомобіль марки Renault Megane, який рухався під час дії комендантської години.
Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.
Під час спілкування патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Однак від освідування в медичному закладі чоловік відмовився. З’ясувалося також, що керманич ніколи не отримував посвідчення водія відповідної категорії.
Ще одного нетверезого 48-річного керманича зупинили на дорожній станції патрульної поліції в селі Вишнів. Він рухався автомобілем Subaru та перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Результат — 1, 43 проміле.
Ковельські патрульні зупинили автомобіль Mitsubishi Galant, який рухався під час дії комендантської години. Спілкуючись із водієм, інспектори помітили у нього ще й ознаки алкогольного сп’яніння. Водій пройшов огляд у медичному закладі. Результат — 1, 84 проміле.
На порушників патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку ДТП за участі трьох автівок.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)