![Волинянин у селі відкрив стрільбу з рушниці по дикій птиці](https://volyn.com.ua/content/files/t/77/rbjqj4uszsmxrhscmsflxomu2hmhe77t.webp)
За скоєне у чоловіка конфіскували рушницю та зобов’язали заплатити 1700 грн штрафу.
Волинянин у селі відкрив стрільбу з рушниці по дикій птиці
Ковельський міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності Олександра Б. за те, що стріляв з вогнепальної зброї на території населеного пункту
Про це йдеться у постанові суду,
повідомили у Ковель-медіа.
Інцидент стався 20 червня 2024 року о 16-й годині у селі Заріччя Ковельської міської громади. За словами чоловіка, він здійснив постріл з власної гладкоствольної рушниці по дикій птиці, яка нібито полювала на його курчат.
У судовому засіданні «мисливець» свою провину визнав, що не мав права стріляти в населеному пункті.
Суддя Андрій Чалий призначив правопорушнику 1700 гривень штрафу з конфіскацією рушниці. Крім того, у чоловіка конфіскують гладкоствольну рушницю ATA ARMS NEO.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку чоловік сплатить штраф за купу будівельного сміття.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)