![Як на Волині підтримують жінок, які втратили рідних на війні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/q7/hz6mzg-mblzd2ksd6bnomkmrdzszld2dnjroq73.jpg)
Для них організовують багато мотивуючих подорожей, зустрічей, майстер-класів.
Як на Волині підтримують жінок, які втратили рідних на війні
Проєкт «Крила», який запровадили у Ковелі, покликаний підтримати жінок, які проживають втрату близької людини через війну
Сьогодні їм важливо відчувати, що вони залишились не самі, що є ті, хто готовий допомогти, подбати, розрадити. У рамках проєкту уже відбулось багато мотивуючих подорожей, зустрічей, майстер-класів.
Про це розповідають у Реклама Google
Безліч приємних вражень залишилось у жінок після мандрівки на лавандове поле, де вони могли відволіктись, перезавантажитись, побути наодинці з природою, відчути позитивні емоції.
Також повчились разом із керівником молодіжного центру «Місто ідей» Аліною Данилюк виготовляти воскові свічки. Такий майстер-клас гармонійно доповнив програму поїздки. І, звичайно, були фото серед розкішних лавандових пейзажів.
Директор центру соціальних служб, керівниця проєкту Інна Третяк розповідає, що вона разом з волонтерами намагаються, щоб заходи були різноманітними, наповнені змістом, турбуються про психологічну підтримку жінок, яким стільки горя принесла війна.
- Ми стали уже своєрідною родиною, де всі знають один одного, де можна поділитись своїми переживаннями. Такі спільні вояжі ще більше нас єднають, зближують. Вони потрібні і важливі. Дякую усім, хто допомагає нам у цьому, - додає Інна Третяк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/bz/nagfre-0x0-2048x1155-fx7bcgeho5rpjq272hpxrhafdym5mbzh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/td/k4j7nm-0x0-1155x1611-c2mgoi26zacazek6ty2525avc4gjctdp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/ec/lme63u-0x0-1042x877-amq7exiilv3fottamxzlau6t5nu3pech.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/ji/icocv5-0x0-2048x1155-7ydk5j2brsauspx5le2tirrvhd4pxjid.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/lu/yd3i7a-0x-1-1155x905-vhrciot7mpd3baw6ptjemykkeqululur.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині відбувся футбольний турнір пам'яті загиблого Героя.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)