![Волинським прикордонникам з нагоди річниці загону передали автівки та чимало необхідної техніки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/mt/j4wyl5-2kc2zmpznj3552yprvgdjexdujrvcmtf.jpg)
Волинські охоронці рубежу – взірець безпеки та професіоналізму.
Волинським прикордонникам з нагоди річниці загону передали автівки та чимало необхідної техніки
Зокрема, генератори, телевізори, зарядні станції, пікапи, буси, причепи, автобуси та вантажівку
Технікою вдалося забезпечити прикордонників Волинській ОВА у співпраці з волонтерами та бізнесом області. Окрім того, за кошти обласного бюджету придбали системи відеоспостереження.
Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Очільник області привітав прикордонників з нагоди річниці створення Волинського прикордонного загону, передав їм техніку, відвідав музей, що відкрили на територію загону та долучився до футбольного турніру.
Частина техніки слугуватиме для захисту кордону з білоруссю в межах Волині, а частина – вирушить на схід, щоб допомогти прикордонникам виконувати бойові завдання на передовій.
Опісля, в пам’ять Героїв-прикордонників та з нагоди 106-ї річниці створення Волинського прикордонного загону, зіграв у турнірі з мініфутболу серед представників державних і силових структур області.
«Волинські охоронці рубежу – взірець безпеки та професіоналізму. Вони облаштовують кордон з білоруссю, захищають нашу країну далеко за межам Волині, з честю виконують обов’язки, які на них покладають», - сказав Юрій Погуляйко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/tn/t3yg45-0x0-2048x1367-c7mj4mmy43i57o3qvzsc7gz5cqygitnp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/wq/yue4iy-0x0-2048x1367-umshjjfqzihmcn3vrd36mkwbvfwbgwqp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/p2/kwc6go-0x0-2048x1366-i4fsi6htawrrcaflcxokfgktmjfmpp2b.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/jf/yeax3e-0x0-2048x1367-tq5qrqbrjpypbp25ky776rnqu53hsjfr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ge/csao7b-0x0-2048x1367-muwepqacr7b2x3rq5kyqwxsdnqyqrgeb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/zs/i5tfzu-0x0-2048x1367-7bxlb4aju233tabqverpkkwcicgbezsh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/ep/sqcnyh-0x0-2048x1366-ogqndi6yp4j3qsfuisiqovjicxeh7epr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/hk/m76prr-0x0-2048x1367-vvneicxc4gsuq7l4larp72tm3hjcshkt.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинським воїнам передали обладнання, яке допоможе краще бачити та нищити ворога.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)