![У центрі Луцька представили виставку безпілотників і стрілецької зброї](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/rr/fs45o2-70x0-877x585-je7fa5gmebdh2ksn7vym3vhors4irrr6.jpg)
Виставка зброї 33 бригади у центрі Луцька.
У центрі Луцька представили виставку безпілотників і стрілецької зброї
Сьогодні у центрі Луцька презентували виставку розвідувальних та ударних безпілотників, а також українську та іноземну стрілецьку зброю
Так військові вирішили привернути увагу і запросити на службу до нового батальйону безпілотників, який створили у 33-й окремій механізованій бригаді ЗСУ.
Про це розповів Суспільному військовослужбовець Ігор.
На Театральному майдані розгорнули намет зі зразками зброї і безпілотники.
«Здійснюємо агітацію, адже наш підрозділ «рота БпЛА» розширився до батальйону безпілотних систем — агітуємо вступати у нашу бригаду на посади операторів, пілотів. Специфіка роботи — знищення російської техніки та живої сили», — говорить Ігор. У цивільному житті він мав юридичну освіту, до лав ЗСУ пішов добровольцем.
Зі слів виконувача обов'язків начальника групи інструкторів бригади Ігоря, він воює із 2014 року. У 2018-му до нього у війську приєднався син: «Бригада бойова, пройшла і Роботине, Запорізький, Куп’янський напрямки, зараз на Донецькому напрямку. Дехто не може зрозуміти, що як не піти, то ворог прийде сюди, тоді повториться «Буча», треба вже робити – вже ставати на захист».
Виставка зброї у центрі Луцька діятиме до кінця дня 17 липня. Далі військові 33-ї окремої механізованої бригади поїдуть в інші міста.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/jq/25uk5c--1x0-794x447-mjfdckufyticyln4cmm2nuncwoueujqo.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: З ворожого полону вдалося звільнити ще 95 захисників (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)