![Прямував за кордон через Волинську митницю з підробленим пенсійним посвідченням](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/rr/wfs32g-5obq5b7khqdbzzmwcbs6dg65siqmprrx.jpg)
Свою вину житель Харківщини визнав і просив суд розглянути справу у спрощеному порядку.
Прямував за кордон через Волинську митницю з підробленим пенсійним посвідченням
У Володимир-Волинському міському суді за підробку пенсійного посвідчення і спробу незаконного перетину кордону оштрафували жителя Балаклійського району Харківщини
Як зазначили у вироку суду, бланк пенсійного посвідчення чоловік завантажив у інтернеті, у графічному редакторі вніс туди свої особисті дані та фото.
Про це пише Суспільне.
З підробленим документом обвинувачений в лютому 2024 року намагався виїхати до Польщі через міжнародний пункт пропуску «Устилуг», але прикордонники побачили ознаки підробки документа і зупинили чоловіка.
Свою вину житель Харківщини визнав і просив суд розглянути справу у спрощеному порядку — без його присутності.
Суд врахував щире каяття обвинуваченого і призначив йому покарання у вигляді штрафу. Чоловік має сплатити 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.
Довідково: підроблення документів, печаток, штампів та бланків передбачає покарання у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на 2 роки.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинянка за нецензурну лайку в соцмережі заплатить штраф.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)