![Представники Луцького вишу долучилися до роботи Парламентської асамблеї Ради Європи](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/c4/nxwndg-rpezej7odrt5odu55p2liu3syvsxxc4c.jpg)
Одним із важливих аспектів зустрічі є можливість стажування студентів у Постійному представництві України при Раді Європи.
Представники Луцького вишу долучилися до роботи Парламентської асамблеї Ради Європи
Відбулася низка зустрічей як з офіційними представниками України в ПАРЄ, так і з європейськими делегатами
Луцька команда на чолі з ректором ВНУ Анатолієм Цьосем, перебувала з візитом в Парламентській асамблеї Ради Європи на запрошення офіційного представника України в ПАРЄ, Ірини Констанкевич. Волиняни отримали змогу долучитися до роботи Третьої сесії асамблеї, що значною мірою фокусувалася на євроінтеграції та відновленні України.
Повідомляє сайт ВНУ імені Лесі Українки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/2b/rfqn3i-245x0-924x693-txmcu2pxppj4rr4zwhqu3ld26x6of2bv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/3j/3slmxa-0x0-1280x959-u2g6ydxzjqqecx7babttwawmj7gso3jh.jpg)
У рамках візиту учасники також зустрілися з дипломатом, Постійним представником України в ПАРЄ, Борисом Тарасюком.
Під час розмови Борис Іванович поділився власним неоціненним досвідом дипломатичної роботи, акцентуючи увагу на специфіці роботи ПАРЄ, її історії, місії та поточній діяльності. Поговорили і про Венеційську комісію , що виконує роль дорадчого органу Ради Європи в сфері конституційного права.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/q6/cft4tb-0x205-450x337-qlcuumvc3monvtf4hzzanbv6lzg7zq6i.jpg)
Представники ВНУ почули експертну думку Бориса Тарасюка, який давав фахову оцінку тим чи іншим подіям, що становили передусім особливий інтерес для студентської спільноти. Також одним із важливих аспектів зустрічі є можливість стажування студентів у Постійному представництві України при Раді Європи.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/nj/3usf2p-0x451-960x720-zcc3amfsrsdnnfvctjfhv53rq3c6cnjz.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Куди звертатися в разі протиправних дій військовослужбовців ТЦК
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)