![Діти полеглих волинських Героїв відпочивали в Угорщині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/wk/grm4lw-fi2aupkmbbnvbpg3vxczrj753gnsbwkx.jpg)
Діти отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Діти полеглих волинських Героїв відпочивали в Угорщині
На відпочинку побували на запрошення Товариства української культури в Угорщині
Упродовж тижня творчо обдаровані діти Луцької громади, батьки яких загинули на війні, перебували у таборі на озері Балатон серед українців, які мешкають в Угорщині.
Про це інформують у Луцькій міській раді.
Спілкування з угорськими ровесниками, різноманітні майстерки, творчі конкурси, знайомство з місцевою культурою, пізнавальні екскурсії – далеко не повний перелік заходів, що відбулися у таборі. З особливою цікавістю діти брали участь у гутірках з головою Товариства української культури в Угорщині Ярославою Хортяни, яка особисто опікувалася дітьми нашої громади. А ще діти мали можливість досхочу накупатись в озері, позасмагати, спробувати угорські страви, насолодитись смаколиками.
Все це та надзвичайна турбота членів Товариства української культури в Угорщині створило для наших дітей атмосферу спокою, домашнього затишку і тепла. Діти отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Щиро дякуємо Товариству української культури в Угорщині та особисто пані Ярославі Хортяни за співпрацю, за збереження нашої національної культури, за увагу до українських дітей!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/hd/rphzln-0x0-800x519-h7mcwfi6ewpnpsbnk72ztxycv7pznhdw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/3a/galt25-0x0-800x860-ewpzqiiw2f3slwtyrvz2mbtntoqwe3ae.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/oy/pqcx43-0x0-756x567-do7726njxfdg6hfkpo5ihvddtpx5aoyg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/au/yafmz4--1x0-800x422-mnhw2kxuu6xxx5xyvaplddvq25n4gauk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/c2/wv4dxf-0x0-800x1162-wvujf4t6zgg6dbudq4vbfknfuqnshc23.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Юні волиняни отримали спортивний інвентар від німецьких благодійників.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)