![Володимир – місто, де оживають фарби: завершилась 26 пленерна зустріч художників](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/7z/5hjkhj-5b7d6sitprneky4gyu2yzk5daba5u7zg.jpg)
Художники Володимира традиційно виходили з мольбертами на вулиці міста, щоб вкотре змалювати його велич та красу.
Володимир – місто, де оживають фарби: завершилась 26 пленерна зустріч художників
19 липня у фоє культурно-мистецького центру відбулось закриття XXVI Міжнародного пленеру художників «Колорит-2024»
Цьогоріч він пройшов під гаслом «Володимир: місто, де оживають фарби».
Про це розповідають у Володимирській міській раді.
Протягом тижня, від минулої суботи, коли на головній сцені Дня міста було оголошено про початок пленеру, художники Володимира традиційно виходили з мольбертами на вулиці міста, щоб вкотре змалювати його велич та красу.
Серед 12 цьогорічних учасників – Ігор Мацюк, Олександр Ромащук, Тетяна Токарєва-Асмолкова, Леся Мартинюк, Валентина Залуніна, Алла Літвінчук, Микола Черняк, Дмитро Свірін, Діана Шимчук, Юлія Стеффес, Катерина Юрчук та Оксана Спольська.
Через війну статус міжнародного у цього заходу дещо пригас, однак після перемоги, висловили сподівання художники, сюди обов’язково з’їжджатимуться митці з усіх-усюд, як це завжди бувало до повномасштабного вторгнення.
Головне – що вже 26-й рік поспіль наш пленер живе, гуртує навколо себе майстрів пензля і щоразу поповнюється представниками новіших поколінь.
Очільниця творчого об’єднання художників «Колорит» Наталія Нечипорук разом із начальницею управління з гуманітарних питань Оксаною Бігун, подякувавши митцям за участь, вручили кожному на згадку сертифікати і буклети з фотографіями учасників цьогорічного пленеру та їх робіт.
Слово взяли і самі пленеристи Леся Мартинюк, Ігор Мацюк, Катерина Юрчук, а також Ірина Надюкова, яка вперше не була учасницею, однак прийшла підтримати колег.
Кожен висловив слова втіхи з приводу того, що пленер, попри обставини нашого часу, й далі живе. А Ігор Мацюк принагідно висловив побажання, аби у наступні роки художники частіше брались до змалювання локацій міста, які ще досі не з’являлися на полотнах, але є досить цікавими – щоб зберегти їх у пам’яті усіх наступних поколінь містян.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/sl/qllwxn-0x0-957x1279-4srvj7k7ehyk5wlqbssiftgs6cdcxslm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/f3/zhjl4l-0x0-2048x1365-bv7shxpn43akpdve5mdry673kzi5yf3p.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/yr/gybwvj-0x0-960x1280-ujxbmbl3alvyci7ultc2bg2rk26seyre.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/yk/nf3myy-0x0-2048x1365-ijspdmpqufl2mng4yegnzxy3y3b2dyk4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/6p/fuuugl-0x0-853x1280-wmcidyeappih4kumeoqv6q3ksiv736po.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/th/4wljrk-0x0-2048x1365-pxgasjwnddgvnlbhlf4j6rtyvpbd6the.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/xa/mbud5a-0x0-2048x1365-4x2r64mrcmqv2v3eix75brvzjqailxat.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/o2/o77uom-0x0-2048x1365-rbpxzcwv6amzy4zbmw6czft3ffvjpo2a.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/wx/erru2d-0x0-1247x1280-fkzjkezwk7amp4lfo5h5z6a656hgmwxv.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)