![«Волинська січ»: вишкіл для юних патріотів області (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/ct/xw5i53-cpbvebqzoypykhbbt5myhdgqg2hq7ctp.jpg)
Серед іншого діти ознайомилися з основами військової підготовки.
«Волинська січ»: вишкіл для юних патріотів області (Фото)
Днями на Ковельщині проходив міжобласний наметовий національно-патріотичний табір «Волинська Січ»
Дух побратимства у таборі об'єднав дітей від 7 до 17 років.
Про це повідомили Департаменті культури. Молоді та спорту Волинської ОДА.
«Учасники отримали практичні навички з основ національного виду спорту «рукопашу гопак», тактичної медицини, топографії, туризму, спробували власні сили у подоланні військової смуги перешкод, отримали додаткові знання з історії краю, ознайомилися з основами військової підготовки.
Національно-патріотичний табір «Волинська Січ» проводиться за всебічної підтримки профільного Департаменту. Ефективну реалізацію та втілення усіх завдань табору забезпечили ГО Молодіжний фонд «Наше майбутнє» та ГО «Федерація рукопашу гопак України у Волинській області».
Таборування проведено з користю, учасники отримали масу позитивних вражень від навчання.
Дітлахи розкрили свій потенціал, подолавши труднощі, стали сильнішими!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/yt/px6d44-0x0-1280x960-do72yhq4nds2clzcfodpetmmyth6vytk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/r2/u7bukt-0x0-1280x960-w7wskmcr5eju4i3kvqdzgue25kgfjr2q.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/aj/yelqff-0x0-960x1280-bmj5nlf32dln5auhruhx7tnbfza6xaja.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)