![Іноземець пограбував 82-річну лучанку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/dj/zypxxi-fnq4h3hh6rp65frtmrabkgr4muuwmdjk.jpg)
Коли жінка дістала гроші, чоловік вихопив їх у неї з рук та втік.
Іноземець пограбував 82-річну лучанку
У Луцьку поліцейські за гарячими слідами затримали чоловіка, який пограбував пенсіонерку
Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану, відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
Учора, 19 липня, на лінію 102 надійшов дзвінок від 82-річної лучанки. Пенсіонерка повідомила, що її пограбували. На місце відразу направилась слідчо-оперативна група поліції, оперативники. З’ясувалось, що невідомий запропонував заявниці придбати у нього посуд. З цією пропозицією зловмисник зайшов у квартиру пенсіонерки. Коли жінка дістала гроші (36 тис. грн), чоловік вихопив їх у неї з рук та втік.
Оперативники спільно із співробітниками відділу кримінального аналізу провели комплекс оперативно-розшукових заходів, і встановили, що грабіжник пересувається на автомобілі Mercedes-Benz GL.
Зловмисника затримали за гарячими слідами. Ним виявився 27-річний громадянин іншої країни. У салоні автомобіля поліцейські знайшли викрадені кошти, гроші та транспортний засіб вилучили.
Нині вирішується питання про оголошення затриманому підозри за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу. За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі, слідство триває.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)